Competitieteams + data 2018.

DATA KNLTB COMPETITIE VOORJAAR 2018:
WEEK 14 15 16 17 18 19 20 21 22 16 17 21 22 23 24

MAANDAG 9-apr 16-apr 23- apr 7-mei 14-mei 28-mei: Inhaaldagen: 10-mei 21-mei 11-jun

DINSDAG 10-apr 17-apr 24-apr  8-mei 15-mei 22-mei 29-mei: Inhaaldagen 10-mei 21-mei 5-jun

WOENSDAG 11-apr 18-apr 25-apr 09-mei 16-mei 23-mei 30-mei: Inhaaldagen 10 mei 21-mei 6-jun

DONDERDAG 5-apr 12-apr 19-apr 26-apr 17-mei 24 mei 31 mei: Inhaaldagen 10 mei 21-mei 7-jun

VRIJDAG 6-apr 13-apr 20-apr 11-mei 18-mei 25-mei 1-jun; Inhaaldagen 10-mei 21-mei 8-jun

ZATERDAG 7-apr 14-apr 21-apr 5-mei 12-mei 26-mei 2-jun: Inhaaldagen 10-mei 21-mei 9-jun

ZONDAG 8-apr 15-apr* 22-apr 6-mei 13-mei 27-mei 3-jun: Inhaaldagen 10 mei 21-mei 10-jun

Meer informatie over de Voorjaarscompetitie vind je op de website van de KNLTB.

ZONDAG COMPETITIE 2018:

TEAM 1 GEMENGD 4E KLASSE:

Felix Reinhart

Milian Bleijlevens

Kim Lindelauf

Franziska Tekath

Mathijs van de Bunt

TEAM 1 Dames hoofdklasse:

Kim Wijnen

Konstanstina Skarlatou

Jill Smeets

Choelle Mijnders

ZATERDAG COMPETITIE  2018

TEAM 1 HEREN 35+ 3E KLASSE:

Guido Bodeutsch

Sjef van Ooyen

Freddy Geilenkirchen

Harry Berben

Jean Aldenhoven

TEAM 1 HEREN 50+ HOOFDKLASSE DUBBEL:

James van Delden

Jo Nolten

Thomas Nolten

Peter Verbugt

Peter Hanssen

Wiel van Wees

TEAM 3 HEREN 50+ 3E KLASSE DUBBEL:

Johan Erps

Hans Driessen

Reiner Harling

John Schopen

Jan Krawiec

Ton Starmans

TEAM 5 HEREN 50+ 3E KLASSE:

Louis Cordewener

Wim v.d. Meerakker

Hans Patelski

Kurt Schaefer

??

TEAM 4 HEREN 50+ 3E KLASSE DUBBEL:

Ger Lux

Fred Reinert

Karel van ’t Hoog

Hans van Zantvoort

John Lataster

Ger Glas

TEAM 2 HEREN 50+ 2E KLASSE DUBBEL:

Leo Bonnema

Hans Nelissen

Toon Moerkerk

Jo Al

Ger Wijnands

Frans Welleman

VRIJDAG COMPETITIE 2018:

TEAM 1 GEMENGD 35+ Hoofdklasse:

Sandra Bleijlevens

Astrid Bakker

Anne Roefs

Rick Mulder

Joop Bockmeulen

Barrie Korach

TEAM 2 gemengddubbel 35+ 3e klasse:

Frans Welleman

Lilian Moerkerk

Annelies Kentjens

Jessy Welleman

Karel van ’t Hoog

Rene Sinderdinck

Team herendubbel 35+ 3e klasse:

Roger Quaden

Francesco van Ooyen

Maikel de Vreede

Toon Moorkerk

Marthe Kremer

Ricardo Peelen

DINSDAG COMPETITIE 2018:

TEAM 1 DAMES 1E KLASSE 35+ DUBBEL:

Rita van Zantvoort

Astrid Bakker

Tiny Zenden

Marion Lindelauf

Sandra Bleijlevens

TEAM 2 DAMES 5E KLASSE 35+ DUBBEL:

Annemarie Vroomen

Karin Cremer

Yvonne Horsch

Anneli Harling

Stiny van Ooyen

Nicole Epskamp

Donderdag Competitie 2018:

KNLTB 8&9 competitie 2e klasse:

Brigitte Rademakers

Ed Hofstee

Nico Meesters

Manja Schwanen