Competitieteams & data 2019.

DATA KNLTB COMPETITIE VOORJAAR 2019:

Meer informatie over de Voorjaarscompetitie vind je op de website van de KNLTB.

Dames Dubbel Dinsdag Ochtend
Hoofdklasse – NIEUWENHAGEN 1

  • Rita van Zantvoort
  • Marion Lindelauf
  • Astrid Bakker
  • Sandra Bleijlevens-Lauber
  • Tiny Zenden

2e klasse – NIEUWENHAGEN 2

  • A. Vroomen
  • Karin Cremer
  • Yvonne Horsch
  • Annelie Harling-Birk
  • Stiny van Ooyen
  • Nicole Epskamp

8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond
2e klasse – NIEUWENHAGEN 1

  • Nico Meester
  • Fabiënne Dassen
  • Pascalle Boumans
  • Manja Schwanen

Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond
3e klasse – NIEUWENHAGEN 1

  • Maikel de Vreede
  • Ricardo Peelen
  • Francesco van Ooyen
  • Marthe Kremer
  • Toon Moerkerk
  • Roger Quaden

4e klasse – NIEUWENHAGEN 2

  • Danny Hendriks
  • Harold Lammertsma
  • Frank Starremans
  • Ton Luijten
  • Marc Salimans

Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond
1e klasse – NIEUWENHAGEN 1

  • Astrid Bakker
  • Joop Bockmeulen
  • Rick Mulder
  • Sandra Bleijlevens-Lauber
  • Barrie Korach

4e klasse – NIEUWENHAGEN 2

  • Karel van ‘t Hoog
  • Ger Glas
  • Lilian Moerkerk-Hameleers
  • Nicole Epskamp
  • Ger Jongen

Heren Dubbel 50+ Zaterdag
Hoofdklasse – NIEUWENHAGEN 1

  • Thomas Nolten
  • Jo Nolten
  • Peter Hanssen
  • Peter Verbugt
  • Wiel van Wees
  • James van Delden

2e klasse – NIEUWENHAGEN 2

  • Toon Moerkerk
  • Hans Nellissen
  • John Schopen
  • Lei Bonnema

3e klasse – NIEUWENHAGEN 3

  • Reiner Harling
  • Johan Erps
  • Jan Krawiec
  • Wim van de Meerakker
  • Hans Driessen
  • Fred Reinert

3e klasse – NIEUWENHAGEN 4

  • Karel van ‘t Hoog
  • Ger Glas
  • Rene Sinderdinck
  • John Lataster
  • Ger Lux

Heren 17+ Zaterdag
5e klasse – NIEUWENHAGEN 1

  • Brian Gerrits
  • Remco Dijkman
  • Carlo Collombon
  • Sander Offermans
  • Ralph Bogers
  • Kay Benders

Heren 35+ Zaterdag
2e klasse – NIEUWENHAGEN 1

  • Harry Berben
  • Jean Aldenhoven
  • Freddie Geilenkirchen
  • Sjef van Ooyen

Gemengd 17+ Zaterdag
Hoofdklasse – NIEUWENHAGEN 1

  • Martijn Bosch
  • Brian Embrechts
  • Ruud Wolter
  • Lieke Isenborghs
  • Chantal Dewitte
  • Melanie Bodeutsch

Heren Zondag
3e klasse – NIEUWENHAGEN 1

  • Mathijs van de Bunt
  • Maarten Wollersheim
  • Milian Bleijlevens
  • Felix Reinhardt
  • Joop Bockmeulen
  • Saf Alberts

Dames Zondag
1e klasse – NIEUWENHAGEN 1

  • Choëlle Mijnders
  • Kim Wijnen
  • Jill Smeets
  • Franziska Tekath
  • Kim Lindelauf

Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag
1e klasse – NIEUWENHAGEN 1

  • Marijn Schuurman
  • Esmée Kreutz
  • Maren Didderen
  • Fedde Meijers
  • Dian Wangko
  • Matthijs Dieteren

Groen Zondag
Groen 1 – NIEUWENHAGEN 1

  • Ezra Wobma
  • Len Mulder
  • Imke Spijkers
  • Damien Bensalah
  • Steyn Dirix

Groen 1 – NIEUWENHAGEN 2

  • Teun Schuurman
  • Zoé Peters
  • Gisele van ‘t Hoff
  • Max Collard
  • Daynah Hilak